Переговорний процес вступу до ЄС: Україна проходить скринінг з соціальної політики та зайнятості.


У Брюсселі проводиться зустріч представників України та Європейської Комісії, на якій вивчається відповідність українського законодавства законодавству ЄС у сфері соціальної політики та зайнятості. Це є частиною процесу вступу України до Європейського Союзу.
Уряд України активно займається реформою трудового законодавства, яке не було змінене з 1971 року. Метою є створення конкурентного ринку праці, захист прав працівників та створення справедливих умов праці. Також прийнято "Стратегію забезпечення права кожної дитини в Україні на зростання в сімейному оточенні на 2024-2028 роки", яка охоплює політику та найкращі практики ЄС. Україна також просить приєднатися до програми ЄС "Молодіжна Гарантія" та Європейської мережі служб зайнятості (EURES) та використовувати інструменти Європейського соціального фонду.
Такі ініціативи мають важливе значення для інтеграції України в ЄС, оскільки вони сприяють модернізації ринку праці та соціальної політики, забезпечують соціальну стабільність та відповідність європейським стандартам. Співпраця з Європейським агентством з питань праці (ELA) також підсилює захист прав працівників, особливо за кордоном. Уряд України також бажає підписати угоду про приєднання до Європейського соціального фонду Плюс (ESF+) в рамках "Східного партнерства".
Читайте також
- Заробіток на монетах — які дві копійки принесуть до 10 000 грн
- Вже з 1 серпня — який важливий податок скасують для українців
- Мінімалка в Німеччині — коли та на скільки можуть підвищити
- У клієнтки ПриватБанку шахраї списали 76 тисяч — чи допоміг суд
- Кияни розповіли, чи купують євро за рекордним курсом
- Золота буде більше — як винахід вчених змінить видобуток ресурсу