Очільник Rheinmetall назвав головні перешкоди, з якими німецький концерн зіткнувся в Україні.


Згідно з висловлюванням Арміна Папперґера, будувати завод в Україні зараз складніше, ніж в Німеччині, через наявні бюрократичні перешкоди в нашій країні. Він привів приклади німецьких заводів, де отримання дозволів забирає кілька тижнів, тоді як в Україні цей процес триває довше. Папперґер висловив задоволення співпрацею з українськими міністерствами і зазначив, що створення компаній в Україні відбувається повільно. Він також зазначив, що процес узгодження контрольного пакету в самому концерні тривав декілька місяців. Завод з виробництва боєприпасів українського концерну запрацює у 2026 році.
Будувати завод в Німеччині зараз простіша задача, ніж в Україні. Бюрократичні бар'єри в Німеччині майже усунуті, а Україна ще пройшла цей шлях.
Такий процес поки що йде повільніше, зауважив Армін Папперґер, але він позитивно відгукнувся про співпрацю з українськими міністерствами (зокрема, оборони та промисловості).
Створення компаній в Україні зараз є повільним процесом, який раніше був неможливим.
Також Армін Папперґер вказав, що співпраця між концерном Rheinmetall і Україною є успішною, оскільки завод з ремонту техніки вже працює, а також будуються заводи з виробництва боєприпасів та зенітних систем.
Плани на майбутнє
Завод з виробництва боєприпасів має почати працювати у 2026 році, повідомив Армін Папперґер. Контракти на його будівництво були підписані наприкінці минулого року, і виробництво має розпочатися через 15-18 місяців.
Також відомо, що німецький Бундесвер підписав угоду з концерном Rheinmetall про логістичну підтримку передислокації військ. Після спроби замаху російських спецслужб на Арміна Папперґера в червні 2024 року було зміцнено його охорону.
Читайте також
- За дві доби ДТЕК повернув світло 21 тис. домогосподарств після обстрілів
- Не лише безкоштовний проїзд: 5 пільг для пенсіонерів в Україні, про які багато хто не знає
- Втрати ворога станом на 7 квітня 2025 – Генштаб ЗСУ
- ЗСУ відповіли Росії за удар по Кривому Рогу (відео)
- Миколаївська гімназія в центрі уваги через бейджик про «тата-ухилянта»: реакція ЦПД
- «Червоні двері, жовті двері». Серед дітей поширюється небезпечний тренд, що викликає галюцинації